test

VIVA GOLF Prague – golfový veletrh otevře své brány v lednu 2020

VIVA GOLF Prague je dvoudenní golfový veletrh, který se uskuteční 25. – 26.1.2020 v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. Na 4000 m2 výstavní plochy se budou prezentovat zahraniční i tuzemští vystavovatelé z řad golfových resortů, zástupců značek a golfových služeb z celé Evropy.

„Přineseme do Prahy golfovou show v pravém slova smyslu“, říká za pořadatelskou společnost Global Story Agency s.r.o. majitel Jan Kulig. „Jde nám především o ukázku golfu jako krásného sportu, jako aktivity, za kterou se vyplatí cestovat a v neposlední řadě ukázat návštěvníkům horké novinky v oblasti golfového vybavení a trendů“, dodává Kulig. Nad akcí převzala záštitu asociace PGA of Czech Republic, která se podílí na odborné části celé akce. „Myšlenka setkání golfistů na jednom místě nás nadchla a jsme rádi, že můžeme být součástí této akce“, říká viceprezident PGA Jan Mergl. „Připravujeme společně s organizátory atraktivní program ať už se bude jednat o tréninky s profesionály, tak o přednášky s golfovou tématikou“, dodává Mergl.

Vstupenky na VIVA GOLF Prague 2020 se budou prodávat v síti Ticketstream od května 2019 a to za 150 Kč. Součástí vstupenky je exkluzivní merchandise akce.

www.viva-golf.cz

[email protected]

+420 720 758 829

PGA OF CZECH REPUBLIC
Crystal Golf Tour